DOŚWIADCZENIE

Jako profesjonalny zespół działamy na rynku budowlanym od prawie 30 lat. Naszą domeną są kompleksowe prace wykończeniowe przede wszystkim w budynkach komercyjnych. Zrealizowaliśmy biura dla kilkudziesięciu firm w wielu biurowcach w Warszawie. Wykonywane terminowo prace w oczekiwanej przez naszych klientów wysokiej jakości pozwoliły nam zdobyć stabilną pozycję na rynku warszawskich inwestycji.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Od roku 2000 jesteśmy przedstawicielem duńskiej firmy Triplan International A/S  ,która jest producentem znanego na całym świecie systemu modułowej zabudowy wnętrz biurowych – Triplan.To posunięcie – połączenie naszego doświadczenia rynkowego  z nowoczesną technologią pozwoliło nam stać się jednymi z prekursorów nowego spojrzenia na współczesną aranżację biur. Do pomieszczeń biurowychw Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i innych miastach wkroczyły europejskie rozwiązania. Długie, ciemne korytarze wypełniły ściany przeszklone diametralnie zmieniając wygląd biur. Biura stały się jasne, pełne światła i kolorów.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Dbanie o jakoś naszych usług, odpowiadanie na zmiany trendów rynkowych pozwalają nam ciągle satysfakcjonująco reagować na oczekiwania klientów.

Współpracujemy  z renomowanymi biurami projektowymi i znanymi projektantami. Nasze doświadczenie poparte zawodowym profesjonalizmem pozwala nam na podjęcie się realizacji najbardziej inżyniersko wyzywających projektów.

Pomagamy klientom zrealizować ich wymarzone biuro. Już na etapie projektu sugerujemy ciekawe rozwiązania i proponujemy nowatorskie materiały. Razem z naszymi klientami tworzymy nowe środowisko pracy ,które pozwala im odnosić rynkowe sukcesy.

TRIPLAN POLSKA W MEDIACH

NASI KLIENCI